SPAWARKA INWERTEROWA MAGNUM THF 200A TIG DC ZESTAW

Nowy produkt

1 129,00 zł brutto

Więcej informacji

Urządzenie inwerterowe THF 200A jest lekkim, przenośnym źródłem energii. Przeznaczone jest do pracy w warunkach terenowych i stacjonarnych, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz do wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest uzyskanie doskonałej jakości spawania. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200 A/60%. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych.
Urządzenie posiada w pełni funkcjonalny panel sterujący, umożliwiający nastawienie wielkości amperażu przy metodzie TIG DC.
Urządzenie służy również do spawania metodą MMA - elektrodami otulonymi.

Prąd Spawania200A
Sprawność60%
Zasilanie230V/50Hz
Zabezpieczenie zasilania25A
Zabezpieczenie obudowyIP21
Chłodzeniewentylator
Napięcie biegu jałowego56V
Zakres regulacjipłynny

Przyłbica spawalnicza automatyczna MAGNUM NOVA

Przyłbica została wykonana z najwyższej jakości materiałów, doskonale chroni przed szkodliwymi konsekwencjami spawania. Dostępna w czterech kolorach, tak by każdy klient mógł dopasować ją do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań. Doskonała dla każdego spawacza amatorskiego jaki profesjonalisty. 

Automatyczna przyłbica spawalnicza wyposażona jest w filtr spawalniczy mający możliwość zmiany stopnia zaciemnienia. Filtr przed spawaniem jest transparentny, wiec spawacz ma możliwość dokładnej obserwacji obszaru roboczego. W momencie powstania łuku elektrycznego filtr natychmiast zaciemni się. Gdy łuk elektryczny wygaśnie filtr znowu zrobi się transparentny. Operator przyłbicy ma możliwość płynnej zmiany zaciemnienia w zakresie 5-13 DIN (w zależności od modelu – patrz tabelka z danymi). Automatyczna przyłbica spawalnicza MAGNUM zapewnia kompletną ochronę przed promieniowaniem UV/IR (ultrafioletowe/podczerwone), nawet wówczas gdy filtr jest rozjaśniony. Przyłbica jest zasilana przez ogniwa solarne i wymienne baterie. Automatyczna przyłbica spawalnicza wyposażona jest w dwa lub cztery foto-sensory (w zależności od modelu). Ponadto przyłbica jest zrobiona z termo stabilnego, odpornego na zużycie polimeru, w który nie wtapiają się odpryski spawalnicze.

Stopień zaciemnienia9-13DIN
Prędkość reakcji1/30000s

Reduktor butlowy AR/CO2 

Reduktor butylowy  z 2 manometrami, przeznaczony do gazów technicznych typu argon, dwutlenek węgla oraz mieszanek tych gazów Ar/CO2.

30 innych produktów w tej samej kategorii: