Spawarka inwerterowa MAGNUM SNAKE 200 GDMS MMA

Nowy produkt

ZESTAW ZAWIERA:

- Spawarka Magnum Snake 200 GDMS 
- przewody spawalnicze z uchwytem masowym i elektrodowym 2,5m

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

700,00 zł brutto

Opis

Maks. prąd spawania [A]200
Chłodzeniewentylator
Sprawność60%
Zabezpieczenie25 A
Zabezpieczenie ObudowyIP21

Więcej informacji

Spawarka inwertorowa MAGNUM SNAKE 200 GDMS MMA

Urządzenie inwerterowe SNAKE 200 GDMS marki MAGNUM jest lekkim, przenośnym źródłem energii. Służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali niestopowych, niskostopowych, wysokostopowych, nierdzewnych, żaroodpornych, miedzi, żeliwa. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200 A/60% oraz znakomitą charakterystyką łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych. 

Urządzenia oparte jest na zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT co przekłada się na zmniejszenie zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu oraz mniejsze zużycie energii.
Urządzenie wyposażone jest w funkcję arc force, hot start. Dzięki temu zajarzanie łuku i prowadzenie elektrody jest niezwykłe łatwe, nawet dla spawaczy bez żadnego doświadczenia.

Urządzenie posiada następujące funkcję:

ARC FORCE - "dynamika łuku" - skracaniu długości łuku towarzyszy wzrost prądu spawania, co powoduje stabilizowanie łuku, niezależnie od jego długości. Zmniejszenie wartości funkcji daje łuk miękki i mniejszą głębokość wtopu, natomiast zwiększenie wartości funkcji powoduje głębsze wtopienie i możliwość spawania krótkim łukiem. 
HOT START, polegającą na chwilowym zwiększeniu prądu spawania ponad ustawioną wartość w momencie zajarzenia łuku, Zapobiega to zjawisku "przyklejania się " elektrody w początkowej fazie spawania, ułatwiając rozpoczęcie całego procesu.

Spawarka SNAKE 200 GDMS przeznaczona jest do pracy w warunkach stacjonarnych i terenowych,  wykonywania wszelkiego rodzaju prac warsztatowych, naprawczych, budowlanych itp.Spawarkę można również wykorzystać do spawania metodą TIG za pomocą specjalnego uchwytu TIG z zaworkiem (metoda TIG LIFT). Zapalanie łuku odbywa się wtedy przez lekkie potarcie elektrody nietopliwej o spawany materiał.

 

Specyfikacja - dane techniczne

 

Zasilanie230V / 50 Hz
Prąd spawania20 - 200 A
Sprawność PJ60 %
Napięcie biegu jałowego

70 V

Zabezpieczenie25 A
Zakres regulacjipłynny
Zabezpieczenie obudowyIP 21S
Waga6,4 kg
Kategoria produktu: spawarki MMA
Gwarancja12 miesięcy

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 innych produktów w tej samej kategorii: