SPAWARKA INWERTEROWA MAGNUM TIG VIPER 205 DC PULS

Nowy produkt

Spawarka inwerterowa MAGNUM TIG VIPER 205 PULSE DIGITAL

Więcej szczegółów

1 790,00 zł brutto

Więcej informacji

WIĘCEJ INFORMACJI

Urządzenie inwerterowe Viper 205 PULSE Digital jest lekkim, przenośnym źródłem energii. Przeznaczone jest do pracy w warunkach terenowych i stacjonarnych, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz do wykonywania wszelkiego rodzaju prac naprawczych. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest uzyskanie doskonałej jakości spawania. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200 A/60%. Posiada znakomitą charakterystykę łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych.
Urządzenie posiada w pełni funkcjonalny panel sterujący, umożliwiający nastawienie wszystkich parametrów spawania przy metodzie TIG DC.
Urządzenie służy również do spawania metodą MMA - elektrodami otulonymi.
W modelu tym zastosowano sterowanie oparte na bazie panelu cyfrowego. Jest to najnowsze rozwiązanie zastosowane w spawarkach inwerterowych.
Przy spawaniu metodą TIG zastosowano możliwość spawania prądem pulsacyjnym w TIG-DC i regulacji parametrów pulsacji prądu spawania. Dzięki funkcji spawania pulsacyjnego i możliwości regulacji jego parametrów mamy wpływ na skupienie łuku i kształt spoiny a także możliwość spawania cienkich blach.

Prąd Spawania200A
Spawność60%
Zasilanie230V/50Hz
Zabezpieczenie Zasilania25A
Zabezpieczenie obudowyIP21
Chłodzeniewentylator
Napięcie biegu jałowego56V
Zakres regulacjipłynny
Funkcja 2T/4TTAK

30 innych produktów w tej samej kategorii: