OKULARY SPAWALNICZE GOGLE METALOWE

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

17,00 zł brutto

Więcej informacji

Gogle spawalnicze dla spawacza typu OS-1 z szybkami i filtrami spawalniczymi są przeznaczone do ochrony oczu przed promieniowaniem i gorącymi odpryskami ciał stałych, występującymi przy spawaniu i cięciu gazowym metali oraz w procesach pokrewnych jak: lutowanie, lutospawanie, podgrzewanie, opalanie, topienie niektórych metali oraz odpryskami ciał stałych występujących w czasie szlifowania i czyszczenia spoin.
Po odchyleniu obsady filtrów w położenie górne chronią również oczy przed odpryskami ciał stałych o średniej energi uderzenia "-B" występującym przy oczyszczaniu i sprawdzaniu wykonania spoiny.
Dostępne są filtry o różnym stopniu zaciemnienia. Standardowo gogle wyposażone są w filtr o stopniu 6 DIN. Można jednak dobrać filtr o innym stopniu - od 4 do 12 DIN. W celu indywidualnego doboru filtra prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny ( można to zrobić również po zamówieniu ). Gogle spawalnicze wyposażone są w 2 filtry ochronne o wybranym stopniu zaciemnienia oraz 2 przezroczyste szybki ochronne.

W komplecie :

- Okulary ( gogle ) spawalnicze metalowe

 

Specyfikacja - dane techniczne

 

 

ModelOS-1
Średnica szybek i filtrów50 mm
Grubość filtrów spawalniczych2,5 - 3 mm
Grubość szybek ochronnych2 mm
Rozstaw osi filtrów68 mm
Masa gogli spawalniczych85 g